O nas

Drodzy Państwo,

Nasza firma istniejąc od wielu lat, tworzy meble najwyższej jakości, tylko po to, by wprowadzać do Państwa wnętrza niepowtarzalny klimat. 

Doświadczenie, zdobyte przez długi czas pracy, wykorzystujemy do dziś, wciąż się rozwijając. Właśnie dlatego, możecie Państwo zamówić u nas meble na wymiar, które będą stworzone specjalnie do Państwa wnętrza. Co więcej, poza samym wykonaniem, pomożemy Państwu wybrać najbardziej pasujące i atrakcyjne meble do Państwa domu. Dzięki naszej firmie, otrzymacie Państwo w jednym miejscu, profesjonalną i kompleks ową obsługę w zakresie aranżacji wnętrz, doradztwa technicznego oraz samego wykonania. Nasze meble to synonim solidnego wykonania, trwałości i jakości materiałów. 

Chcąc trafić w gusta wszystkich Klientów, tworzymy meble z najróżniejszych tworzyw, wśród których znajdziecie Państwo płyty laminowane, MDF lakierowany, MDF foliowany, MDF z powłoką akrylową, płyty drewniane, szkło, granit czy konglomerat. Ponadto korzystamy z własnego parku maszynowego, by móc sprawować pieczę nad każdym etapem działań. 

Poza niepowtarzalnymi umiejętnościami i szerokim doświadczeniem, wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz pasja, która towarzyszy wszystkim naszym projektom. To właśnie dzięki niej, nasze meble są najlepsze – trwałe, piękne i oryginalne. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na terenie województwa mazowieckiego: Warszawa, Pruszków, Komorów, Ursus, Brwinów, Piastów, Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy do współpracy!

 

Meble kuchenne

Meble łazienkowe

Szafy na wymiar

Akcesoria Meblowe

Kontakt

JOLS – Pracownia Stolarska

ul. M. Reja 65A, Granica

05-806 Komorów

tel. kom.: 606 622 855

tel.: 22 759 19 44

e-mail: jols@jols.com.pl